Przedstawiona niżej fotografia lotnicza tzw. aerofotogrametryczna pochodzi z 1997 roku i jest montażem trzech fotografii 1/4 wielkości rzeczywistej. Fotografia posiada wymiary ok. 3 577 x 3 697 pikseli o rozdzielczości 1000 dpi.
Na dole, z lewej strony umieszczony jest fragment fotografii o rzeczywistej jakości a przedstawiający centralno-południową część Szczecinka. Pozwala to zaobserwować różnicę pomiędzy fotografiami oraz zauważyć rzeczywistą jakość kamery lotniczej.
Plik fotografii w formacie "jpg" ma około 15 Mb !!!.
Jednocześnie serdecznie dziękujemy Przyjaciołom - Lotnikom, którzy bezinteresownie udostępnili nam fotografie o dużej wartości materialnej uzyskane w ramach lotniczej, międzynarodowej operacji w interesie pokoju i bezpieczeństwa światowego pod kryptonimem "Open Skies", przy pomocy samolotu podobnego do pokazanego na fotografii .

Redakcja
Opublikowano : 18 czerwca 2005 r.
Montaż trzech barwnych fotografii lotniczych, fotogrametrycznych przedstawiający miasto Szczecinek oraz jezioro Trzesiecko i południową część jeziora Wielim (Wielimie) wg stanu z roku 1997. Na dole, z lewej strony fotografia centralno-południowej części miasta Szczecinka w rzeczywistej jakości.
Powrót do "Polskich Fotografii Lotniczych"