PARK MIEJSKI
P l a n
Smutny obrazek ze szczecineckiego Parku - kiedyś wyglądało to inaczej, korzystniej !

26 listopada br. zmarł w Barwicach Marcin PUSZCZ.
Marcin miał dwadzieściakilka lat i od urodzenia był kaleki : nie chodził, nie mógł sam spożywać posiłków, z trudem poruszał dłońmi, musiał być przenoszony lub wożony wózkiem inwalidzkim. Mimo to jako jeden z niewielu znał tajniki oprogramowania graficznego Corell i potrafił się nim biegle posługiwać.

Marcin od wielu tygodni, mimo że sprawiało mu ból poruszanie myszy komputerowej chorymi rękami pracował nad mapą Parku Miejskiego w Szczecinku. Wykonał sporą część tej pracy.
Był pogodny. Rysował przy pomocy myszy i komputera optymistyczne, przyjemne w odbiorze rysunki. Sporą część tych prac będzie można obejrzeć w styczniu 2003 r. klikając na niniejszy odsyłacz !
Dzięki Ci Marcin !
Niech Ci "tam" będzie lepiej niż tutaj !

REDAKCJA

Z podanej wyżej przyczyny opóźnione będzie opublikowanie mapy - planu Parku Miejskiego w Szczecinku. Przypuszczalnie mapa opublikowana będzie w marcu 2003 r. Spieszymy powiadomić, iż będzie to również prawie całkowity plan miasta, na którym zaznaczone będą cenniejsze okazy drzew i roślin np. wiązy, platany. Może ułatwimy tym planem życie miłośników przyrody, którzy nie mogą trafić np. do wymienionych na tablicy informacyjnej w Parku (koło kościoła NMP) okazów gatunków drzew. Jest w tym sporo zasługi zmarłego Marcina !
Przepraszamy !
REDAKCJA
30 listopada 2002 r.

adres poczty elektronicznej Redakcji szczecinecka_gazeta@poczta.onet.pl