Internetowa, bardzo efektowna (foto obok) witryna Małgorzaty Ostrowskiej funkcjonuje od pewnego czasu pod adresem :

http://www.ostrowska.pl/

Stronę stworzył i wypełnia zespół firmy ZIG-ZAC.Web


Witryna udostępnia wiele plików nagrań w formacie mp3, a także nagranie wideo.
Ciekawe są działy "Historia", "Galeria", "Gadżety"....
Na tych stronach gwiazda wspomina o Szczecinku ....
Kliknij na reprodukcję strony tytułowej !
W polskim Internecie funkcjonuje także wiele pojedyńczych stron WWW udostępniających przede wszystkim pliki nagrań w popularnych formatach oraz teksty piosenek wykonywanych przez Małgorzatę Ostrowską, w tym z zespołem "Lombard".

W naszej witrynie do obejrzenia i poczytania na temat Małgorzaty Ostrowskiej jest na razie niewiele, ale pracowicie zbieramy i opracowujemy materiały na temat gwiazdy do "Szczecineckiego Słownika Biograficznego", w którym późnym latem, jesienia 2006 roku ukaże się Jej nota biograficzna (kliknij obok).

Zamierzenie to musieliśmy opóźnić na rzecz not biograficznych dwóch wybitnych polskich astronomów : nieżyjącego Adama Giedrysa oraz prof. Wolszczana, nazywanego "drugim Kopernikiem".
Po prostu ktoś musi się znać na gwiazdach !


Ponieważ w innych częściach Polski mówi się i pisze "po kumotersku", my nie mogąc w ten sposób się zachować z obawy o posądzenie o plagiat - po szczecinecku wyrażamy głęboką nadzieję, że następna odkryta przez prof. Wolszczana gwiazda będzie nosiła nazwę "Ostrowska" i wówczas nikt nigdy nie będzie miał wątpliwości .......

Zaraz po Nowym Roku (2006) obejrzeć można będzie (i w tym czasie posłuchać !) fotoreportażu Jarosława Pietrzyka z pierwszego od wielu, wielu lat recitalu Małgorzaty Ostrowskiej w Szczecinku.
Było to 30 kwietnia 2005 roku !