Życzę przyjemności przy odtwarzaniu utworów naszej gwiazdy !
Tytuł utworu : Tytuł albumu : Format zapisu: Objętość
pliku:
Kliknij
- pobierz plik
Tytuł utworu : Format zapisu,
objętość:
"Głupi świat" "Przed świtem" ram 56 kb Brak plików do pobrania
"Przed świtem" "Przed świtem" ram 60 kb
"Śmierć dyskotece" "Instynkt" ram 58 kb
"Słońce, które znasz" "Instynkt" ram 56 kb
UWAGA ! Format pliku "ram" wymaga do odtwarzania programu RealMediaPlayer lub RealOnePlayer !!!
Pierwszy z programów - RealMediaPlayer przy pobieraniu 14 dniowej, bezpłatnej wersji wymaga podania numeru karty kredytowej (płatniczej). Dlatego podaję obok link do również bezpłatnego programu "RealOnePlayer for Windows", do pobrania bez zbędnych formalności - radzę wybrać serwer np. w Seattle (USA) - serwer warszawski był nieosiągalny. Link do pobrania RealOnePlayer
Do strony
informacyjnej
Małgorzaty Ostrowskiej
Kliknij
na foto !
Wymienione wyżej pliki udostępniono nam legalnie. Znacznie więcej utworów znakomitej piosenkarki znaleźć można na jej stronie internetowej.
Ale, " .... my istniejemy już tak wiele lat !"
. Ta uwaga, która nas samych dotyczy powinna wytłumaczyć, dlaczego najpierw traficie na stronę pośrednią korzystając z odsyłacza obok.

Otóż gwiazdy filmu, piosenki, estrady często zmieniają firmy, z którymi współpracują. Z tego powodu zapewne zniknęła bardzo elegancka strona Małgorzaty Ostrowskiej firmy "Sony Music Poland", do której kierowaliśmy uprzednio Internautów. Nie jest wykluczone, że gwiazda uczyni to znowu i .... kolejna strona WWW Małgorzaty Ostrowskiej zniknie by pojawić się w innej szacie w informacji innej firmy. Nauczeni tym doświadczeniem "zafundowaliśmy" stronę pośrednią.


Na stronie pośredniej znajdziecie także odsyłacze do naszych innych stron WWW związanych ze szczecinecczanką Małgorzatą Ostrowską, np. do noty biograficznej w "Szczecineckim Słowniku Biograficznym"(w opracowaniu) czy do fotoreportażu Jarka Pietrzyka z jedynego od wielu, wielu lat koncertu Małgorzaty Ostrowskiej w Szczecinku w 2005 roku.