Utworzenie tej Kroniki zapowiedziałem przypadkowo (fononowo) wiele miesięcy temu i to wraz z okolicznościowym "tajnym" hasłem !

Tu nie będziemy toczyć bojów niczym między "miastem" i "powiatem" (np. W "powiecie" rządzą "naukowcy"! - słychać z "miasta", w którym rządzą "zaoczni" i na odwrót).
Wasz dorobek naukowy, nawet jeśli to tylko "magister", zawdzięczacie swojej pracy oraz częstokroć pieniądzom (a więc i wyrzeczeniom ) rodziców ! Ten wasz dorobek naukowy, czy tego chcecie czy też nie chcecie, ma służyć ludzkości a więc i społeczeństwu Szczecinka oraz powiatu. Tylko kogo, co i gdzie szukać ??

Krótko mówiąc - macie się tu powpisywać wkrótce po przyznaniu tytułu !
Procedura jest krótka :
kliknąć obok > wpisać w treść dane : nazwisko i imię, PESEL, uczelnię, tytuł naukowy, specjalność, datę przyznania tytułu, e-mail lub numer telefonu (widać je niżej w tabeli) a następnie wysłać.
lub też kliknąć niżej do strony specjalnego formularza (ang. form - poszczególne rubryki oraz przycisk "wyślij" otwierają się po wypełnieniu pierwszych i następnych rubryk - przecież ustawicznie coś zapominacie !) - tyle, że nie będziecie mieli kopii w "Wysłanych" jeśli wysyłacie nie z własnego komputera. Jeżeli komputer nie ma założonego ani jednego konta e-mail np. w "Outlook Express" to wysyłka nie dojdzie do skutku !

W ciągu najbliższych 3 - 4 dni nadesłana informacja znajdzie się na tej liście, w tabeli roku ukończenia studiów. Na razie zamieszczam tylko tabele na dwa lata : 2003 rok oraz rok 2004, ale jeśli zajdzie potrzeba znajdą się tutaj inne, wcześniejsze.


Po co PESEL ? - jasne że po to by sprawdzić, czy ktoś nie oszukuje !
A ponieważ ustawicznie gubicie adresy, numery telefonów etc. - adres e-mail się przyda do odnowienia kontaktów !
Może ten kontakt okaże się pomocny w znalezieniu pracy ?
Kiedy danych będzie więcej - zafunduję Wam internetową bazę danych !

O polityce prywatności : nadesłane dane ze względu na ich cechy mogą posłużyć tylko do nawiązania kontaktu z osobą, której dane opublikowano w Kronice.
Wujek Marek

(jeśli tylko pojawi się na świecie wuczka lub wnuk - będę się podpisywał "Dziadek Marek")

PS. Dobrym zwyczajem było, by jeden egzemplarz pracy lub rozprawy podarować miejscowemu Archiwum Państwowemu, Oddział w Szczecinku, zwłaszcza, gdy dotyczy naszego miasta lub powiatu. Powstał by wówczas spory zasób dokumentacji regionu.
I wprawdzie to nie obowiązek, ale zanieście swoją do AP, namawiam do tego !
Rok 2004
Lp. Nazwisko i imię PESEL Uczelnia, wydział Tytuł naukowy Specjalność e-mail lub nr telefonu Data przyznania
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Rok 2003
Lp. Nazwisko i imię PESEL Uczelnia, wydział Tytuł naukowy Specjalność e-mail lub nr telefonu Data przyznania
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Powrót do "Plus-Minus"