Początki bywają trudne ...
Jeśli ekran masz mniejszy - kliknij tu, na ten "migaczek" -->


Wreszcie mamy swój własny kąt !
Wiele, naprawdę wiele zawdzięczamy władzom naszego ukochanego rodzinnego grodu - Szczecinka, które bezpłatnie udostępniły nam parcelę oraz kompleks obiektów naukowo- badawczych położonych w niewielkiej odległości od Uniwersytetu Szczecineckiego.

Także władze państwowe z prezydentem zatroszczyły się o nasze bezpieczeństwo (czego dowodem są patrolujące obszar samoloty - już ostatnie, zdolne do naszej obrony, a także bezpilotowe obiekty latające o najwyższym stopniu tajności, chociaż zauważalnie białe !) a my przecież tylko te, no, atomy !
Bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi, Panu Premierowi oraz Ministrom, a także Panu Burmistrzowi i Radzie Miasta Szczecinka za stworzenie nam godziwych warunków pracy i badań !

Mając zapewnione tak dobre warunki do pracy oraz wysokie honoraria - nie zawiedziemy ani Pana Prezydenta, ani Pana Premiera oraz Ministrów, a także Pana Starosty, Pana Burmistrza, Rady Powiatu oraz Rady Miejskiej !
Niebawem ogłosimy nasz program naukowo - badawczy i wówczas wszyscy, naprawdę wszyscy będą zadowoleni !

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku usług antyatomowych oraz liderem światowym w produkcji uzbrojenia antyatomowego. Nasz personel posiada najwyższe kwalifikacje, słynie z dyskrecji i dbałości o interesy ludzkości, Państwa, Szczecinka oraz zatrudniającej ich firmy.
Nasze obroty stawiają nas na czele firm światowych !
Nasze wyroby zdobywają laury na wszystkich światowych wystawach !

Niestety, są również niezbyt jasne strony w działalności naszego Labolatolium AntyAtomowego ! Niejasne i niekorzystne przepisy podatkowe nie pozwoliły nam do tej pory na podjęcie decyzji o statusie Labolatolium - ze względów podatkowych wahamy się pomiędzy wyborem statusu gminy wyznaniowej a religijnego zakonu koedukacyjnego.
Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy o czym Państwo zostaniecie powiadomieni.

Jeśli wspomnieć o planach dalszej działalności Labolatolium nie sposób nie wspomnieć o planowanym wzroście sprzedaży towarów i usług o 894 procent w stosunku do ubiegłego, 2005 roku.
Nasz Dział Propagandy Marketingu zajmuje czołową pozycję w rankingach wszystkich światowych firm rankingowych oraz pretenduje do uzyskania honorowego tytułu (wraz ze statuetką) Człowiek Pomorza Zachodniego.

Przewidywany jest dynamiczny rozwój naszej strony internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy !
Wszelkie uwagi prosimy kierować do naszego Webmastera !

Dyrektor

PS. z godz. 03:13. Napłynęły już pierwsze gratulacje oraz deklaracje dalszej pomocy ! Obiecano nam ufundowanie reklamy świetlnej na budynku głównym ! Gratis ! Dziękujemy !!!

Opublikowano 13-06-2006 r.