Fotogalerie
Zdjęcie Piota Łozy - wnętrze kwiaciarni prowadzonej przez znanego szczecineckiego artystę-plastyka Macieja Gacę zdobiła taka oto reklama usług !

Zapraszamy Szanownych Internautów do obejrzenia naszych fotogalerii, a niebawem zupełnie nowej formy jednoczącej wszystkie nasze fotogalerie.

Pierwszą z fotogalerii jest galerią autorską Piotra ŁOZY, niespełna trzydziestoletniego fotografika rodem z Chełma, który pokochał pejzaże Szczecinka i okolic dokumentując to swoimi fotografiami.
Zdecydowana większość prezentowanych fotografii powstała w latach 1997-1999.
Niestety - Piotr ŁOZA pokochał koszaliniankę (Elizę), pokochali się, pobrali i od pewnego czasu Piotr rzadko zagląda do Szczecinka, więcej uwagi poświęcając rodzinie i Koszalinowi.

!!! Na szczęście jak w bajce : pokochali się, pobrali no i ..... przyjechali razem do Szczecinka w połowie 2004 roku, gdzie Piotr ŁOZA pełni obowiązki pastora parafii chrześcijan - baptystów oraz nauczyciela języka angielskiego (a także fotografuje !).

W drugiej fotogalerii - skromnej na razie ilościowo - znajdują się fotografie Marka Stegienty - aktualnie studenta Uniwersytetu Gdańskiego, mieszkańca Szczecinka.

Trzecia fotogaleria (przygotowywana) jednoczyć będzie wszystkie posiadane przez nas fotogalerie oraz materiały fotograficzne. Zdjęcia uporządkowane będą chronologicznie i dostępne z mapy Szczecinka.

Poniżej znajdują się trzy przyciski umożliwiające dostęp do obu fotogalerii. Przypominamy, że czynne są chwilowo : Fotogaleria Autorska Piotra ŁOZY, oraz Fotogaleria Marka STEGIENTY. Trzecia fotogaleria w przygotowaniu graficznym.
Redakcja