Numer 1 A(23A)2008 "duński"
- Dansk nummer - Som forberedelse !

Przyjaciołom w Danii, Duńczykom i Polakom, życzymy szczęśliwego, spokojnego Nowego Roku 2009 ! En lykkelig, fredelig Nytår 2009 ! Happy New Year !
W czołówce będą jeszcze filmiki o Vejle, Jelling oraz Thorsminde. Przepraszamy za to, że odsyłacze (linki) do ilustrowanych reportaży jeszcze nie działają !!!
Numer w przygotowaniu ! Opublikowano w dniach 15, 10 i 5 listopada, 27 i 22-10-2008 r. trochę "Historii Danii", "Język duński","Samochód, handel w Danii", "Duńska prasa, radio, TV oraz Internet" "Fonon w Danii" oraz "O Danii. Impresje."
Odsyłacze (linki) do wszystkich stron WWW jeszcze nie funkcjonują ! Strony udostępniane będą systematycznie w najbliższych dniach ! Przepraszamy !
Niewielkie (chociaż wiele Mb) zmiany w polskiej wersji strony. Doszły filmy wideo !

Prawie dwa tygodnie temu odbyła się radiowa premiera piosenki, której refren zawiera słowa "Plus, minus ... tak i nie ...". Jest przebojowa, ma niezły tekst, dobrą aranżację; przebojowe są szlagworty ! Jesteśmy nagabywani o jej udostępnienie. Jest to niestety niemożliwe ! Najlepszą radą jakiej możemy udzielić w tej sytuacji to propozycja by zatelefonować do jakiejś rozgłośni, do redakcji muzycznej i poprosić o jej nadanie na antenie ..lub kupić nagranie. Przepraszamy !

Informujemy, że naszą witrynę atakuje ATAKOWAŁ wirus ("sąsiadów" z serwera, z katalogu obok - nie !). Bronimy się pracowitością i cierpliwością, znajomością prawa. (<-- Ten napis powstał około 3 m-cy temu !). Obecność wirusa uniemożliwiała nam publikowanie nowych materiałów - nie było na to czasu ! Przekreśliśmy słowo "atakuje", gdyż sytuacja jest od około 3 tygodni w pełni opanowana, w dużej mierze dzięki zdalnej współpracy z informatykami właściciela serwera. My np. wymienialiśmy (także z Danii) przez trzy miesiące, nieraz po 2 razy dziennie (tj. do 6 roboczogodzin) WSZYSTKIE pliki "html", zarażane wirusem, aby uniemożliwić jego rozprzestrzenianie. Oni nas wspomagali. Dzięki ! (2008-11-18)

Poprzednie numery naszej Gazety można obejrzeć klikając na oznaczenia numerów obok
Uwagi do Webmastera
Adres poczty elektronicznej Gazety : szczecinecka_gazeta@poczta.onet.pl