Numer 1(23)2008 "duński" - Dansk nummer - Som forberedelse !
Kliknij niżej ! Nowe podejście do tematu !
2008-06-24 Czy miastu przybywa czy ubywa ??? Czego ? Substancji mieszkaniowej ! Kliknij ! 2008-12-06 Miasto Szczecinek buduje w miejsce bezpieczniejszej ulicy - parkingi !
Foto : Marek JANOWSKI. Kliknij !
Koniec Tramwaju Wodnego ?
Prawie dwa tygodnie temu odbyła się radiowa premiera piosenki, której refren zawiera słowa "Plus, minus ... tak i nie ...". Jest przebojowa, ma niezły tekst, dobrą aranżację; przebojowe są szlagworty ! Jesteśmy nagabywani o jej udostępnienie. Jest to niestety niemożliwe ! Najlepszą radą jakiej możemy udzielić w tej sytuacji to propozycja by zatelefonować do jakiejś rozgłośni, do redakcji muzycznej i poprosić o jej nadanie na antenie ..lub kupić nagranie. Przepraszamy !
Informujemy, że naszą witrynę atakuje ATAKOWAŁ wirus ("sąsiadów" z serwera, z katalogu obok - nie !). Bronimy się pracowitością i cierpliwością, znajomością prawa. (<-- Ten napis powstał około 3 m-cy temu !). Obecność wirusa uniemożliwiała nam publikowanie nowych materiałów - nie było na to czasu ! Przekreśliśmy słowo "atakuje", gdyż sytuacja jest od około 3 tygodni w pełni opanowana, w dużej mierze dzięki zdalnej współpracy z informatykami właściciela serwera. My np. wymienialiśmy (także z Danii) przez trzy miesiące, nieraz po 2 razy dziennie (tj. do 6 roboczogodzin) WSZYSTKIE pliki "html", zarażane wirusem, aby uniemożliwić jego rozprzestrzenianie. Oni nas wspomagali. Dzięki ! (2008-11-18)


Poprzednie numery naszej Gazety można obejrzeć klikając na oznaczenia numerów obok
Uwagi do Webmastera
Adres poczty elektronicznej Gazety : szczecinecka_gazeta@poczta.onet.pl