Przymierzamy się do publikacji "Biblioteki Wiktora POLISZCZUKA", w której zamierzamy, jeżli to będzie możliwe, umieścić wszystkie publikacje i książki tego Autora.
Zasługują na uwagę ! Tak jak on, o ukraińskich nacjonalistach spod znaków OUN i UPA, o ich zbrodniach, o "rzeźni wołyńskiej" nie piszą nasi publicyści, Polacy z urodzenia !
Wiktor POLISZCZUK, Ukrainiec, urodzony w wówczas polskim Łucku na Wołyniu,drogę naukową do stopnia doktora nauk humanistycznych odbył w Polsce, na starość wyjechał do Kanady.
Po studiach prawniczych był krótko prokuratorem, potem adwokatem. Przedstawiając dowody naukowe stara się pozyskać dowód sądowy. Rzadko kto tak pisze... A do tego o OUN i UPA
publikując nieznane nam dowody ! Już wkrótce ! Zapraszamy !
Nie bacząc na obfitość dokonań Wiktora POLISZCZUKA a mając jego zezwolenie na wolną publikację, uzupełniając Bibliotekę Wolnej Nauki, która nie opublikowała żadnych
jego dokonań, zapraszamy już dziś do zapoznania się z "Gorzką prawdą" tegoż Autora.
(2016-08-07)

Polscy politycy i polskie media tkwią po uszy w błocie kłamstwa i niekontrolowanej, ukraińsko - amerykańskiej mistyfikacji w sprawie wojny z Doniecką oraz Ługańską Republikami Ludowymi i jej przyczyn.
Po to, by polscy politycy wytrzeźwieli i nie musieli się tłumaczyć przed narodem tak, jak zdarzyło się to wcześniej ich niemieckim kolegom w związku z wojną w Kosowie w okresie od 1999 roku do 2001 r. proponuję Państwu do obejrzenia niemiecki, telewizyjny film dokumentalny pt. "Es began mit einer Lüge" ("Zaczęło się od kłamstwa") autorstwa Jo Angerer'a i Mathias'a Werth'a.
Film jest w niemiecki, w niemieckiej wersji językowej
Ten sam film w rosyjskiej wersji językowej gdyż znaczna większość nas, Polaków, zna i rozumie język rosyjski.
O czym jest ten film ? Film dokumentuje rozpętanie wojny POD FAŁSZYWYMI PRETEKSTAMI przez NATO na Bałkanach z powodu niepokojów w Kosowie oraz wciągnięcie Niemiec w wojnę na Bałkanach, do czego przez 55 lat Niemcy się NIE kwapili.
Kogo można tam zobaczyć ? Ówczesnego kanclerza Niemiec - Gerharda Schrödera, federalnego ministra obrony Rudolpha Scharpinga czy wspomnienie o niechlubnej roli innego ministra federalnego - Joschki Fischera.
Obawiając się, że podobnie może zdarzyć się niebawem u nas, w Polsce - polecamy ten film jako przestrogę dla polskich ministrów i polityków, a przede wszystkim dla kandydatów na prezydenta RP !!!

ZUS ! Wielu z nas niepokoi sytuacja w ZUS, a zwłaszcza brak kapitału, pieniędzy, prawdziwych pieniędzy i związane z tym niskie emerytury, niemożliwość uzyskania renty inwalidzkiej itd.
Do tego wszystkiego skomplikowany niepotrzebnie system rozliczeń, NIEPRAWDZIWE UBRUTTOWIENIE płac, obecność Funduszu Pracy i Funduszu Gwarantowanych świadczeń Pracowniczych w rozliczeniach z ZUS, niewiadomo jaki status ZUS, który jest wyjątkowy ale bezsensowny.
Brak banku ZUS !!! ZUS ustawicznie "wynajmuje" swoje kapitały bankom (za co ?) w czasie, kiedy prawie każdy operator telefonii komórkowej powołał swój bank !
Byłby to najpotężniejszy bank w Polsce !!!! Do tego najbardziej "ludzki" i najlepiej znający swoich kredytobiorców (jeśli połaczyć z proponowaną przez nas "Księgą wieczystą obywatela-ubezpieczonego" !)
Darmowa obsługa Narodowego Funduszu Zdrowia (składka zdrowotna) i innych funduszy ?! Dlaczego ? Przecież to obniża emerytury !
Bezsensowne przekładanie pieniędzy z podatków w budżecie państwa polskiego np. Policji ! To również kosztuje i podnosi koszty działalności Państwa oraz ZUS !
O tym wszystkim będziemy pisali w nowozarejestrowanych dziś (16 kwietnia 2015 r.), ale jeszcze nie działających od 25 czerwca 2015 r. domenach :


Zdumiewająco duże zainteresowanie nową dyscypliną naukową DNA-GENEALOGIą skłoniło nas do podania kilku adresów stron internetowych związanych z tym tematem :
strona - forum jednego z rosyjskich odkrywców HAPLO(Gaplo) grup
sporo nowego o DNA-Genealogii (po rosyjsku)
strona Uniwersytetu Oxford prof. Cristiana Capelli i jego doktorantów (dalej)
Co my wiemy o ISIS - (Islamic State w skrócie), najprawdopodobniej oficjalnie nazwanym przez jego twórców Państwem Islamskim Iraku i Lewantu ?
Państwo to powstało niewątpliwie skutkiem wielu interwencji USA i państw NATO, w tym także Polski!!! w powoli europeizujących się (demokratyzujących się ?) państwach północnej Afryki :Iraku, Libii, Syrii, Czadzie itd.
Proces ewolucji został w tych państwach przerwany i mógł zamienić się tylko w jedno - w REWOLUCJĘ ! Okazuje się, że wszystkie interwencje państw zachodniej Europy i USA, NATO spowodowały wyłonienie się grup sympatyków, przede wszystkim pro-amerykańskich.
Skutek ? Rewolucja islamska stała się KRWAWą REWOLUCJą, a wyniszczeniu podlegają przede wszystkim pro-amerykańscy i pro-NATO-wscy sympatycy i ludzie utworzonych przez NATO reżymów.

Chcieliśmy nawiązać kontakty z Państwem Islamskim Iraku i Lewantu, chcieliśmy z nimi rozmawiać, współpracować, handlować ?
Nie wiemy czy jest to możliwe, gdyż posiadane relacje filmowe, nadsyłane z Państwa Islamskiego Iraku i Lewantu wskazują na dokonywanie ZBRODNI LUDOBÓJSTWA !!!
Niżej jeden z dostępnych filmów.
Filmu takiego jak ten nie pokażą polskie "duże" i fałszywe media....
Dlatego obejrzyjcie Państwo ten film !
Przeanalizujcie, czy część tych scen nie jest filmową FIKCJą na postrach ! Na pewno część tych KRWAWYCH scen JEST PRAWDZIWA ...
Dziwny to islam, skoro zgodnie z Koranem muzułmanin zabijający muzułmanina trafia do piekieł ...
Niżej - przycisk do strony z filmem. Stron jest trzy, gdyż musicie Państwo sami sobie odpowiedzieć na pytanie, czy macie odwagę i siły by oglądnąć cały film !

No i jeszcze jedno - to nie jest zapowiadany numer o ISIS, tylko uzupełnienie zapowiedzi !


Niedawno do nas trafił z Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu (ISIL) jeszcze jeden film, także w części okrutny, niemniej interesująco zrobiony i technicznie niezły, wskazujący na to, że w ISIL powstała i działa propagandowa wytwórnia filmowa, mająca do dyspozycji niezły sprzęt, oprogramowanie oraz fachowców.

Film ten jest o tyle ciekawy, ze podobno powstał na terenie Syrii, gdzie armia syryjska wspierana ochotnikami z syryjskiej, chrześcijańskiej samoobrony walczy z armią ISIL oraz lokalną syryjską, islamską grupą Al-Nusra. Jak to na wojnie ... Raz sukces, chwilę później porażka .
Film ma przedstawiać zwycięski bój żołnierzy IGIL, ale wydaje się, ze jest wyreżyserowaną propagandówką, w którą wmontowano filmowe ujęcia martwych ludzi w mundurach, w części przynajmniej syryjskich.
Niestety, można w tym filmie obejrzeć dwa spalone czołgi typu "Abrams" produkcji amerykańskiej, których armia syryjska nie posiadała !!!!
Ponadto można zobaczyć w filmie amerykańskie stare transportery opancerzone M113 (które wyglądają jak nowe) oraz liczne "Humvee", których armia amerykańska pozostawiła kilka tysięcy w Iraku, gdy tylko się okazało, że przyczyną śmierci pewnego amerykańskiego pułkownika-kobiety był niezabezpieczony od wybuchów min "Humvee"...
Wówczas Amerykanie odstawili na kołki wszystkie Humvee i poczęli używać "wysokościowców" czyli przerobionych ciężarówek ze wzmocnieniami przeciwminowymi.
Tych "Humvee" armia syryjska również nie posiadała ...
Jest w filmie jedno ujęcie radzieckiej produkcji starego czołgu T-54, które armia syryjska posiadała. Wygląda jakby z innej bajki, albo IGIL-owski z Iraku ! Zatem powitać trzeba nowe Hollywood ! Islamskie Hollywood ! Niewątpliwie wsparte fachowcami z USA i zachodniej Europy...
Nasuwa się pytanie dla kogo są te produkcje ? Przecież nie dla żołnierzy IGIL i pozbawionych łączności, Internetu mieszkańców Bliskiego Wschodu oraz krajów islamskich !
Można przypuszczać że dla mieszkańców USA (gdzie wielu muzułmanów) oraz Europy !!!!Kilka zdań o Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Wł. Sikorskiego w Londynie !
Instytut Polski i Muzeum im. gen. Władysława Sikorskiego w Londynie od wielu dziesiątków lat działał i działa tylko w oparciu o darowizny społeczeństwa, co tu ukrywać ! ... w większości brytyjskiego !
Wielokrotnie odbywały się w Polsce i poza jej granicami (np. w Paryżu - echa tych spotkań po dziś dzień w Internecie !) rozliczne zjazdy i sympozja m.in. z udziałem prezydenta R.P. na temat pomocy tej placówce. Koszty tych zjazdów dawno przekroczyły wartość udzielonej przez Polskę oficjalnej pomocy !!! Fiasko pertraktacji dotyczyło przekazania władzom polskim (administracji państwowej) zbiorów archiwalnych, muzealnych Instytutu i Muzeum.
Niedowierzający polskim władzom posiadacze i zarządcy zbiorów Instytutu i Muzeum im. gen. Sikorskiego - ODMÓWILI !
Chwała IM za to ! Dziś powszechnie wiadomo, że mieli rację ! Pomóżmy Instytutowi i Muzeum im. Sikorskiego w Londynie !Poprzednie numery naszej Gazety można obejrzeć klikając na oznaczenia numerów obok
Uwagi do Webmastera
Adres poczty elektronicznej Gazety : szczecinecka_gazeta@poczta.onet.pl

Check google pagerank for plus-minus.net.pl
Szczecineckiej Gazety Internetowej">szczecinecka_gazeta@poczta.onet.pl

Check google pagerank for plus-minus.net.pl